Axa Konut Sigortaları Evim ve Lüks Evim Dask

Kılavuz Sigorta Axa Konut Sigortaları

Axa Konut Sigortaları

Axa Konut Sigortaları

Kılavuz Sigorta Site Paket Sigortası
Kılavuz Sigorta Axa Evim Sigortası

Evim ve Lüks Evim Sigortası

Sizin için özel ve değerli olanları korumaya çalışmanız kadar doğal bir durum yoktur. Sigorta sistemi de tamamen bu ihtiyacı gidermek amacıyla oluşturulmuştur. İçinde huzur bulduğunuz yuvanızı korumak için bu sistemden faydalanabilirsiniz. Evinizde oluşabilecek her türlü aksilik düşünülerek hazırlanan AXA Sigorta seçenekleri, sizin yerinize her şeyi düşünür, pratik çözümlerle acil durumlarda işinizi kolaylaştırır.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Depreme karşı alınması gereken en önemli tedbirler arasında yer alan DASK, 2011 yılından beri yürürlükte olan KHK gereğince her mülk sahibinin zorunlu olarak yaptırması gereken işlemler arasında bulunuyor. Depremin ve depreme bağlı olarak oluşabilecek pek çok afetin maddi zararını karşılayan DASK, mülk sahiplerinin deprem kaynaklı en büyük sorunlar karşısında bile maddi açıdan korunmasına olanak tanıyor.

Axa Konut Sigortaları Site Paket Sigortası

AXA SİGORTA sadece sizi değil, oturduğunuz siteyi de düşünüyor. Site Paket sigortasıyla sitenizi yangından sele, yer kaymasından hırsızlığa hatta elektronik cihazların bozulmasına kadar güvence altına alıyor. Sitenizin ortak kullanımındaki tüm alanlar artık AXA SİGORTA teminatında.

AXA SİGORTA Site Paket Sigortası’yla sitenizin başına gelebilecek birçok kazayı karşılama sözü veriyor.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA İLETİŞİM

KLAVUZ FACEBOOK

3 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın