Kılavuz Sigorta Allianz Markalı Kasko

Allianz Markalı Kasko

Allianz Markalı Kasko

Allianz Markalı Kasko Alfa Romeo, Ford, Jeep, Nissan, Volkswagen, Skoda, Fiat, Hyundai, Kia, Audi, Seat Markalarına Özel Avantajlı Kasko Paketleri

Allianz Nissan Kasko Sigortası
Allianz Volkswagen Kasko Sigortası
Allianz Hyundai Kasko Sigortası
Allianz Fiat Kasko Sigortası

Alfa Romeo Kasko Sigortası

Allianz, Alfa Romeo marka otomobiliniz için özel olarak hazırlanan Alfa Romeo Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.
Kılavuz Sigorta Markalı Kasko

Markalı Kasko

Ford Kasko Sigortası

Allianz, Ford marka otomobil, kamyonet ve minibüs tipi araçlarınız için, Allianz FKasko ile tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

Allianz Markalı Kasko Jeep Kasko Sigortası

Allianz ve Jeep işbirliği ile Jeep marka otomobiller için özel olarak hazırlanan Jeep Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.
Kılavuz Sigorta Markalı Kasko

Markalı Kasko

Nissan Kasko Sigortası

Allianz, Nissan marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için özel olarak hazırlanan Nissan Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı güvence altına alıyor.

Volkswagen Kasko Sigortası

Allianz, Volkswagen marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için tüm risklere karşı Volkswagen Kasko ile güvence sağlıyor.

Skoda Kasko Sigortası

Allianz, Skoda marka otomobil ve kamyonetler için özel hazırlanan Skoda Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Allianz Fiat Kasko Sigortası

Allianz, Fiat marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Fiat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Allianz Markalı Kasko Hyundai Kasko Sigortası

Allianz, Hyundai marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Hyundai Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Kia Kasko Sigortası

Allianz, Kia marka otomobil ve kamyonetler için özel olarak hazırlanan Kia Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Audi Kasko Sigortası

Allianz, Audi marka otomobil ve kamyonetler için özel hazırlanan Audi Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

Allianz Markalı Kasko Seat Kasko Sigortası

Allianz, Seat marka otomobiller için özel olarak hazırlanan Seat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı güvence altına alıyor.

Allianz Türkiye

Türkiye’deki faaliyetlerinin kökleri 99 yıla dayanan Allianz Türkiye’nin çatısı altında, elementer sigortalarda Allianz Sigorta, bireysel emeklilik ve hayat sigortalarında ise Allianz Yaşam ve Emeklilik ile Allianz Hayat ve Emeklilik şirketleri bulunuyor. Konsolide verilere göre 2021 yılını 18,1 milyar Türk lirası prim ve katkı payı üretimiyle tamamlayan Allianz Türkiye’nin genel merkezi ‘Allianz Tower’ İstanbul’da, operasyon merkezi ‘Allianz Kampüs’ İzmir’de bulunuyor. Toplumsal risk farkındalığının artırılmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan, Türkiye’nin ilk akredite deprem yangın ve test ve eğitim merkezi Allianz Teknik ile Allianz’ın, 2008 yılından bu yana Türkiye’ye yaptığı yatırımları 1 milyar avroyu aşıyor.

Allianz Sigorta Perpa Şişli Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

İLETİŞİM

ALLIANZ KASKO

ALLIANZ ARAÇ SİGORTALARI

ALLIANZ SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

KILAVUZ FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ