Axa Evim Sigortası Yangın, Su Baskını, Hırsızlık, Deprem

Yangın, Su Baskını, Hırsızlık, Deprem, Elektronik Eşya

Kılavuz Sigorta Axa Evim Sigortası

Axa Evim Sigortası

Axa Evim Sigortası

Evim  Sigortası Nedir?

AXA Konut sigortası evinizin olası badireleri çok küçük meblağlar karşılığında atlatmasını sağlayan bir güvence sistemidir. Herhangi bir tehlike anında, konutunuzda meydana gelebilecek hasarlardan cebinizden harcama yapmadan kurtulmanıza olanak sağlar. Bu hizmetlerin dışında poliçeniz kapsamında acil durumlarda destek alabilir, otel rezervasyonu, kiralık araç, tatil öncesi hizmetlerinden de faydalanarak, sigortanızdan bir kaza ya da afet durumu dışında da faydalanabilirsiniz.

Axa Evim Sigortası ile ufak aksiliklerde de sistem imdadınıza yetişir. Su ve elektrik tesisatlarında meydana gelebilecek aksilikler, çilingir ve camlarınızda meydana gelebilecek problemler de sigortanız kapsamında sorun olmaktan çıkar.

Axa Evim Sigortası Kapsamı

Yangın, Su Baskını, Hırsızlık, Deprem, Elektronik Eşya

AXA Evim ve Lüks Evim konut sigortaları uygun fiyatlı seçeneklerle geniş kapsamlı sigorta poliçeleri sunar.

AXA konut sigortası teminatları ile başınıza gelebilecek her türlü aksiliği sizden önce düşünerek önlemini alır. AXA Evim yangın ya da yıldırım çarpması gibi durumlarda meydana gelebilecek hasarları karşılar.

Evinize hırsız girmesi veya kapkaç gibi konut dışında başınıza gelebilecek durumlarda da AXA Konut Sigorta kapsamında yer alır.

Konut Sigortası elektronik eşya konusunda da yanınızda! Evinizde yer alan her tür elektronik cihaz, kaza durumunda AXA Evim güvencesi altındadır. Televizyondan ses sistemine, laptop bilgisayardan tablete bütün teknolojik ürünlerinizde meydana gelecek hasarlar cebinizden harcama yapmadan karşılanır.

Kısmi hasar teminatı poliçeniz kapsamında bir hasarın giderilmesinin ardından ortaya çıkabilecek uyumsuzlukların giderilmesini güvence altına alınır.

Binaya bağlı taşınmazlarda meydana gelebilecek arıza ya da hasarlar poliçeniz kapsamında karşılanır.

Sel ya da su baskını gibi durumları da sizden önce düşünen AXA Sigorta, hasarı karşılamakla kalmaz, otel rezervasyonundan konaklama masraflarına yanınızda olur.

Küresel ısınma sebebiyle değişen iklim olayları yüzünden hasar gören konut sayısı her geçen yıl artmaktadır. AXA Evim fırtına durumunda oluşabilecek bütün hasarlarınızı karşılayıp acil durum hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar.

Deprem durumunda da eviniz AXA Evim güvencesinde. Toprak çökmesi sonucunda binada meydana gelebilecek hasarlar poliçe kapsamında karşılanır. Ev hasar nedeniyle tahliye edilirse meydana gelecek kira kaybı ya da konaklama masrafı karşılanır.

Grev, lokavt ya da diğer halk hareketleri sırasında konutunuzda oluşabilecek tahribatlar sigortanız dahilinde ücretsiz giderilir. Evinizde hava, deniz ya da kara taşıtlarının çarpması ciddi hasara neden olabilir. AXA Sigorta, bu gibi durumlarda oluşabilecek bütün tahribatları giderir.

Evinizde ısınma için kullandığınız cihazların yanlış bağlanması sonucu meydana gelebilecek is lekesi gibi durumların giderilmesi sigortaya dahildir.

Evinizde terörist eylemler sonucu oluşabilecek problemler ücretsiz olarak giderilir. Büyük bir hasar sonucunda konutunuzun kullanılamayacak duruma gelmesi durumunda enkazın temizlenmesi ve ikamet değişikliği gibi masraflar poliçeniz kapsamında karşılanır.

Evin dışında başınıza gelebilecek aksiliklerde de AXA yanınızda yer alır. Poliçenize ferdi kaza sigortası da dahildir.

Jeneratör, havuz ekipmanı gibi materyallerde meydana gelebilecek hasarların karşılanmasında, işverenseniz size iş sözleşmesi ile bağlı çalışanlarınızın tazminat talep etmeleri durumunda, sigorta kapsamındaki bireylerin sorumluluğundaki evcil hayvanların yol açabileceği zararların tazmininde ve mini elektrik onarımına ihtiyaç duyduğunuzda Lüks Evim seçeneği tam size göre.

AXA Sigorta bilgi ve danışmanlık hizmetleri dahilinde, hayatınızı kolaylaştırmak için her fırsatı değerlendirir. Başınıza bir felaket gelmese de AXA Sigorta’nın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Evde azami 48 saat çocuk ya da yaşlı bakım desteğine ihtiyaç duymanız durumunda, sosyal faaliyetlerde rezervasyon yaptırırken, otellerde yer ayırtmanız gerektiğinde, kiralık araca ihtiyacı duyduğunuzda AXA Sigorta’nın size sağladığı kolaylık ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kapıda kalmanız durumunda da imdadınıza AXA yetişir. Çilingir masrafları da sigortanız kapsamında karşılanır.

** Evde azami 48 saat çocuk ya da yaşlı bakım desteği yılda 3 kez azami 5 gün limitlidir.

Evim ve Lüks Evim Sigortası

Sizin için özel ve değerli olanları korumaya çalışmanız kadar doğal bir durum yoktur. Sigorta sistemi de tamamen bu ihtiyacı gidermek amacıyla oluşturulmuştur. İçinde huzur bulduğunuz yuvanızı korumak için bu sistemden faydalanabilirsiniz. Evinizde oluşabilecek her türlü aksilik düşünülerek hazırlanan AXA Sigorta seçenekleri, sizin yerinize her şeyi düşünür, pratik çözümlerle acil durumlarda işinizi kolaylaştırır.

Evim Sigortası Broşür

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA KONUT SİGORTALARI

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA İLETİŞİM

KLAVUZ FACEBOOK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın