Axa Araç Sigortaları

Axa Araç Sigortaları

Axa Araç Sigortaları Maksimum Kasko Lacivert Kasko Trafik Artı Trafik Yatım Paket Sigortası

Kılavuz Sigorta Axa Trafik Sigortası
Axa Sigorta Artı Trafik Sigortası
AxaSigorta Lacivert Kasko Sigortası
Axa Sigorta Büyük Hasar Kasko Sigortası
Axa Sigorta Tutumlu Kasko
Axa Maksimum Kasko
Kılavuz Sigorta Axa Go

Maksimum Kasko Sigortası

Günümüzde en çok başvurulan ve ihtiyaç duyulan sigortalardan bir tanesi hiç kuşkusuz kasko olarak adlandırılan kara taşıtları sigortasıdır. Araçların kaza, çalınma ve darp edilmesine yönelik hazırlanan kasko poliçeleri, aynı zamanda farklı ek teminatlar ile kapsamı genişletilerek daha da kullanışlı hale getirilebilinir. AXA Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için farklı poliçe tipleri sunar. Trafiğe çıktığınız andan itibaren yüzleşmek zorunda olduğunuz rizikolar dışında, aracınızın park halindeyken uğrayabileceği zararları da göz önünde bulundurarak hazırlanan paket poliçeler, maddi zararlarınızı maksimum ölçüde karşılamayı hedefler.

Tutumlu Kasko Sigortası

AXA Tutumlu Kasko Sigortasının Diğer Kasko Poliçelerinden Farkı Nedir?

Aracına kasko yaptırmayan araç sahiplerinin büyük çoğunluğu, kasko poliçelerinin fazla maliyetli olduğunu düşünür. Ancak büyük bir kaza yaşanması ya da aracınızın çalınması gibi durumlarda, kasko poliçesinde belirtilen tutara oranla çok daha yüksek bir meblağ ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sebeple AXA Sigorta, her araç sahibinin geleceği bugünden güvence altına alabilmesi için Tutumlu Kasko seçeneğini sunar. Ayrıca AXA Sigorta’nın anlaşmalı olduğu tamirhanelerde yaptıracağınız tamir ve bakım işlemlerinde iki yıl süresince sigorta kapsamında değerlendirilirsiniz. Ücretsiz orijinal parça avantajı, yol yardım ve çekici hizmeti, restoran ve otel rezervasyonları gibi birçok ayrıcalıktan yararlanabilir, küçük sorunları zaman ve efor harcamadan kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Büyük Hasar Kasko Sigortası

Neleri Kapsıyor?

Büyük Hasar Kasko Sigortası ile Aracınız;

  • Çarpma, Çarpışma
  • Yangın
  • Hırsızlık
  • Doğal Afetler
  • Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör
  • Hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altındadır.

Bu ürün aracınızın tam hasara uğraması ya da çalınması halinde geçerlidir. Kısmi hasarlar teminat haricidir.

Büyük Hasar Kasko Sigortası sadece Hususi ve Panelvan kullanım tarzları için geçerlidir.

Hibrit araçlar ile elektrik motorlu ve pil ile çalışan %100 elektrikli araçlar da AXA Sigorta güvencesi altındadır.

Lacivert Kasko Sigortası

Lacivert Kasko Sigortası ile aracınızı uygun fiyatlarla, çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz.

Axa Araç Sigortaları Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik sigortası, karayolu taşıtları için zorunludur ve amacı herhangi bir kaza durumunda “karşı tarafın” malına veya canına verilen hasarı kısmen veya tamamen karşılamaktır.

Artı Trafik Sigortası

Artı Trafik Sigortasıyla, Zorunlu Trafik Sigortası’na ek olarak AXA Sigorta Acil Yardım Hizmeti, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası olmak üzere üç adet avantaja daha sahip olursunuz.

Axa Araç Sigortaları Yatım Paket Sigortası

AXA SİGORTA Yatım Paket Sigortası poliçesi ile yatınızın gövdesi, makineleri, yatın adını taşıyan servis botları, yat ile alınıp satılması mutat olan tüm donanım ve AXA Sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Axa Sigorta Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK

8 cevaplar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] AXA SİGORTA Yatım Paket Sigortası poliçesi ile yatınızın gövdesi, makineleri, yatın adını taşıyan servis botları, yat ile alınıp satılması mutat olan tüm donanım ve AXA Sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Axa Araç Sigortası […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın