Axa Go Güvenli süren hep kazanır %20’ye varan indirim

Axa Go Güvenli süren hep kazanır %20’ye varan indirim

Kılavuz Sigorta Axa Go

Axa Go

Axa Go

Güvenli süren hep kazanır!

Önce güvenlik diyen Maximum Kasko müşterilerine, ücretsiz GO ayrıcalığı AXA’dan! 1.500 TL üzeri primli poliçelerde geçerli bu teklif ile, kişiselleştirilmiş sigorta deneyimi GO’ya ücretsiz geçip, yenilemelerde iyi sürücülere özel %20’ye varan indirimden faydalanabilirsiniz.

AXA GO, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş kasko sigortası ve sürüş deneyimi platformudur. Sürüş davranışlarınızı analiz ederek ve size geri bildirimler vererek kişiselleştirilmiş bir sigorta deneyimi sağlar.

GO’yu IOS 13.0 ve Android 4.4 ve üzeri sürümlerle uyumlu akıllı telefonlarınıza indirerek sürüş bilgilerinizi ve istatistiklerinizi ayrıntılarıyla görebilirsiniz. GO uygulamasını Google Play Store ve AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Neden AXA GO?

Yeni nesil sigortacılık anlayışı ve teknoloji ile birleşen yepyeni bir kasko modeli ile GO, sürüş davranışlarınıza göre size özel bir deneyim sunar. Üstelik poliçe yenilemelerinizde sürüş davranışlarınıza göre %20’ye varan indirimler kazanabilirsiniz.

Poliçenizin yenileme döneminde sadece kendi riskiniz kadar prim ödersiniz Ne kadar güvenli sürüş, o kadar uygun sigorta fiyatı!

Yapılan araştırmalar, sürüş davranışının geliştirilmesiyle %30 yakıt tasarrufu yapılabildiğini göstermektedir. Ani hızlanma, sert fren ve hızlı sürüş gibi davranışlarınızı fark ederek bunları iyileştirdiğinizde yakıt tasarrufu sağlarsınız.

GO dünyasına katılmakla birlikte sürüşlerinizi analiz edebilir, ani hızlanma, sert fren, sert dönüşler, hız limitlerinin aşımı ve sürüş esnasında telefon kullanımı gibi riskli olabilecek davranışlarınızı iyileştirme fırsatı bulursunuz. Bu sayede de kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlarsınız.

Aracınızı bir başkasına, örneğin vale hizmetine, otoparka ya da sizin dışınızda herhangi bir kişiye teslim ettiğinizde aracınızın kullanılıp kullanılmadığını, nasıl kullanıldığını ve nerede olduğunu görebilir, aracınızı takip edebilirsiniz.

Aracınızın çalınması ve sizden habersiz hareket etmesi durumlarında da, AXA GO uygulamanızdan aracınızın nerede olduğunu görebilirsiniz.

Ücretsiz GO ayrıcalığı için aracınızın 100.000 TL ve üzeri araç bedelli ve 2010 ve üzeri model olması gerekir.

AXA GO ürünümüz için şu an sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Sakarya illerimizde hizmet vermekteyiz. Bu illerde GO satmaya yetkili acentelerimizi öğrenmek için 0 850 250 99 99 no’lu müşteri iletişim merkezlerimize ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA ARAÇ SİGORTALARI

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın