Maksimum Kasko Tamir Süresince Muadili Araç

Maksimum Kasko Tamir Süresince Muadili Araç

Axa Sigorta Maximum Kasko

Maximum Kasko

Maksimum Kasko

AXA Maksimum Kasko Sigortası’nın Diğer Kasko Poliçelerinden Farkı Nedir?

AXA Maksimum Kasko Sigortası, diğer kasko poliçelerinden farklı olarak birçok detayı kapsar. Bunlar aracınızın kaza yapması ve hasar alması durumunda ortaya çıkan rizikoların maddi olarak karşılanmasından çok daha fazlasıdır. Asistans hizmetleri ile fark yaratmayı hedefleyen AXA, Maximum kasko paketi ile vermeyi taahhüt ettiği hizmetlerin sınırını daha da artırarak sektöre yeni bir soluk kazandırmaktadır.

Maximum sigorta poliçesi, Asistans hizmetlerinin dışında, sigortalı aracın tamirde olduğu süre boyunca muadili bir aracı sigortalının hizmetine sunar. Özellikle yedek parça bulunamaması yüzünden tamir süresi uzayan araçlarda büyük kolaylık sağlayan ikame araç uygulaması, Asistans hizmetleri ile birlikte Max Kasko sigortasının en güçlü özelliğidir.

Axa Sigorta Maximum Kasko

Maksimum Kasko

AXA Maksimum Kasko Sigortası’ndan Kimler Faydalanabilir?

Araç sahibi herkesin faydalanabileceği AXA Maximum Kasko Sigortası yaptırabilmek için bir aracınızın ve sürücü ehliyetinizin olması yeterlidir. Cezai ehliyeti olmayanları kapsamayan sigorta poliçesi, sadece yetişkin ve akıl sağlığı yerinde bireyleri kapsamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar özel statüde değerlendirildiği için acenteleri ile durumu ayrıca konuşmalıdırlar.

Maximum Kasko Sigortası Kapsamı Nedir?

Maximum sigorta poliçesinin kapsamı içerisinde bulunan hizmetler; çarpma ve çarpışma sonucu oluşan hasarların tazmini dışında çalınma, yangın, cam kırılması, doğal afetler ve hayvanların araca vereceği zararları kapsar. Diğer birçok kasko poliçesinden farklı olarak Maximum Sigorta kapsamında grev, lokavt, halk hareketleri ve terör teminatını da poliçeniz kapsamına aldırabilirsiniz. Ayrıca, sigara ve benzeri maddelerin teması ile oluşan yangınlar dışındaki zararlarınız da poliçeniz kapsamına eklenebilir. Bir kez AXA güvencesini Maximum poliçesi ile satın aldığınızda anahtar kaybı ek teminatından faydalanabilir, aracınızda oluşan küçük çaplı hasarları ise küçük onarım ek limiti ile poliçe kapsamına sokabilirsiniz. Aracınız hasar gördüğünde ise Asistans hizmetine başvurarak ikame araç hizmeti başta olmak üzere, seyahat ve mecburi konaklama giderlerinizi de sigorta kapsamında tazmin edebilirsiniz.

Hibrit araçlar ile elektrik motorlu ve pil ile çalışan %100 elektrikli araçlar da AXA Sigorta güvencesi altındadır.

Maximum Kasko Sigortası Kapsamında Hangi Risklere Karşı Güvence Altına Alınırım?

Aracınızın başına gelebilecek en önemli olay büyük bir kaza geçirmeniz ya da çalınmasıdır. Yaptırdığınız sigorta poliçesi, satın aldığınız limitler dahilinde aracınızı her iki durum için güvence altına alarak, rizikonun oluşması halinde hasarınızı ve maddi zararlarınızı tazmin eder. Kaza ve çalınma olayları dışında trafikte seyir halinde olmadığınız zamanlarda da başınıza gelebilecek zararları kapsar. Poliçeniz doğal afet, yangın, cam kırılması, anahtar kaybı, kötü niyetli halk hareketleri ya da terör gibi durumlarda da sizi korur. Ayrıca yaralanma durumlarında ambulans hizmeti, kaza anında çekici servisi, hastaneye yatış gerektiğinde refakatçinin ulaştırılması ve konaklama masraflarını da poliçeniz kapsamına aldırabilirsiniz.

Axa Sigorta Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA ARAÇ SİGORTALARI

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için farklı poliçe tipleri sunar. Maksimum Kasko Trafiğe çıktığınız andan itibaren yüzleşmek zorunda olduğunuz rizikolar dışında, […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın