Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası Yeşil Kart GreenCard

Kılavuz Sigorta Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası

Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası

Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası

Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası Yeşil Kart Sigortası GreenCard Geçerli olduğu ülkeler Süresi otomobil ve motosiklet fiyatları Perpa Allianz Acentesi

Uluslararası Sigorta (Yeşilkart)

Yeşil Kart Sertifikası, Türk Hükümeti’nin de imzaladığı 1959 tarihli Strasbourg Anlaşması çerçevesinde, yeşil kart sistemi dahilindeki ilkelere, Mali Mesuliyet Poliçesinin uluslararası uzantısı şeklinde, kaza mahalli ilke mevzuatı ve limitleri dahilinde teminat veren, uluslararası, yeşil renkli ve tek formatla düzenlenen bir belgedir.

Yeşil Kart Sigortası, motorlu taşıt kullanıcılarının Yeşil Kart Sistemine dahil ülkelerde yapacakları seyahatler sırasında neden oldukları kazalar sonucunda zarar görenlerin korunmasını sağlayarak üye ülkenin yerel Zorunlu Trafik Sigortası Limitlerine kadar koruma sunar.

Kılavuz Sigorta Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası

Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası

Binek araçlarla ilgili greencard fiyat/süre bilgileri 

Geçerlilik Süresi Otomobil Fiyatı Motosiklet Fiyatı
15 Gün 47,25€ 37,80€
     1 Ay 59,06€ 47,25€
     2 Ay 82,69€ 66,15€
     3 Ay 106,31€ 85,05€
     4 Ay 129,94€ 103,95€
     5 Ay 153,56€ 122,85€
     6 Ay 177,19€ 141,75€
     1 Yıl 236,25€ 189,00€

Yurtdışı Trafik Sigortası Poliçenizin düzenlenebilmesi için Taşıt Ruhsatı ve geçerli Türk Trafik Sigortası fotokopilerinin ibraz edilmesi yeterlidir.

Greencard, 3. şahıslara verilecek hasarlar için düzenlenen zorunlu bir sigortadır. İsteğinize bağlı olarak, kendi taşıtınız için Türkiye’ deki Kasko poliçenize yurtdışı teminatı ekletebilirsiniz

Geçerli Olduğu Ülkeler

AVUSTURYA İRLANDA
ARNAVUTLUK İZLANDA
ANDORRA LÜKSEMBURG
BELÇİKA LETONYA
BULGARİSTAN LİTVANYA
BOSNA HERSEK MALTA
BEYAZ RUSYA FAS
İSVİÇRE MOLDOVA
KIBRIS MAKEDONYA
ÇEK CUMHURİYETİ KARADAĞ
ALMANYA NORVEÇ
DANİMARKA HOLLANDA
İSPANYA PORTEKİZ
ESTONYA POLONYA
FRANSA ROMANYA
FİNLANDİYA RUSYA
İNGİLTERE K.İRLANDA
İSVEÇ SIRBİSTAN
YUNANİSTAN SLOVAK CUM.
MACARİSTAN SLOVENYA
HIRVATİSTAN TUNUS
İTALYA TÜRKİYE
İSRAİL UKRAYNA

Yurt dışında aracınızı kullanmak istiyorsunuz ama oluşabilecek olumsuz senaryoları düşünerek endişe mi duyuyorsunuz? Bu sorularla aklınızı meşgul etmenize gerek yok; çünkü artık Yeşil Kart Sigortası var.

Yeşil Kart Sigortası ile siz ülkeler arası yolculuk yaparken, biz karışabileceğiniz kazalar sonucunda zarar görebilecek araç veya üçüncü şahıslara karşı masraflarınızı koruma altına alıyoruz.

Allianz Türkiye

Türkiye’deki faaliyetlerinin kökleri 99 yıla dayanan Allianz Türkiye’nin çatısı altında, elementer sigortalarda Allianz Sigorta, bireysel emeklilik ve hayat sigortalarında ise Allianz Yaşam ve Emeklilik ile Allianz Hayat ve Emeklilik şirketleri bulunuyor. Konsolide verilere göre 2021 yılını 18,1 milyar Türk lirası prim ve katkı payı üretimiyle tamamlayan Allianz Türkiye’nin genel merkezi ‘Allianz Tower’ İstanbul’da, operasyon merkezi ‘Allianz Kampüs’ İzmir’de bulunuyor. Toplumsal risk farkındalığının artırılmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan, Türkiye’nin ilk akredite deprem yangın ve test ve eğitim merkezi Allianz Teknik ile Allianz’ın, 2008 yılından bu yana Türkiye’ye yaptığı yatırımları 1 milyar avroyu aşıyor.

Allianz Sigorta Perpa Şişli Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

ALLIANZ İLETİŞİM

ALLIANZ SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

KILAVUZ FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın