Allianz Sigorta

Allianz Sigorta

Perpa Araç Sigortaları Özel Sağlık Sigortaları, Ev ve İşyeri Sigortaları, Bireysel Emeklilik Planları, Seyahat Sağlık Sigortası, Kurumsal Sigortalar

Kılavuz Sigorta Allianz Araç Sigortaları
Kılavuz Sigorta Allianz Ev İşyeri Sigortası
Kılavuz Sigorta Allianz Yurtdışı Trafik Sigortası
Kılavuz Sigorta Allianz Özel Sağlık Sigortası
Kılavuz Sigorta Allianz Bireysel Emeklilik Sigortası
Kılavuz Sigorta Allianz Bireysel Hayat Sigortası
Kılavuz Sigorta Allianz Seyahat Sağlık Sigortası
Kılavuz Sigorta Allianz Otomatik Katılım Sigortası
Allianz Kurumsal Sigortalar Sorumluluk Sigortaları

Allianz Sigorta Perpa Şişli Araç Sigortaları

Tüm Oto Genişletilmiş Kasko

Akıllı Kasko

Tamamlayıcı Kasko

Zorunlu Trafik Sigortası

Markalı Kaskolar

Garanti Sigortaları

Allianz Sigorta Perpa Şişli Özel Sağlık Sigortaları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Modüler Sağlık Sigortası

Vitamin 2E Sigortası

Moral Destek Sigortası

Nazar Boncuğu Sigortası

Ev ve İşyeri Sigortaları

DASK Zorunlu Deprem Sigortası

Yuvam Sigortası

Eşyam Sigortası

Allianz İşletmem Güvende Sigortası

İşyerim Sigortası

Site/Apartman Ortak Alanlar Sigortası

Bireysel Emeklilik Planları

Kişiye Özel Bireysel Emeklilik Plan

Bireysel Emeklilik Planı

Premium Bireysel Emeklilik Planı

Safran Bireysel Emeklilik Planı

Kişiye Özel Faizsiz Bireysel Emeklilik Planı

HSBC Bireysel Emeklilik Planı

HSBC Premium Bireysel Emeklilik Planı

Bireysel Hayat Sigortaları

Geri Ödeyen Yaşam Sigortası

Geri Ödeyen Hayat Sigortası

Geri Ödeyen Yaşam Eğitim Sigortası

Geri Ödeyen Hayat Eğitim Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası

Büyüyen Çocuk Sigortası

Diğer Hayat Sigortaları

Seyahat Sağlık Sigortası

Otomatik Katılım

Otomatik Katılım Nedir

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışanlar İçin Birikim Hesaplama

İşverenler için Otomatik Katılım Süreci

Di̇ğer Sigorta Ürünleri

Kurumsal Sigortalar

Sorumluluk Sigortaları

Diğer Ürünler

Dünyanın en güçlü sigorta ve finans topluluklarından olan Allianz, 70’ten fazla ülkede 155 bini aşkın çalışanıyla 126 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veriyor. Yönetimi altındaki yaklaşık 2 trilyon avroyla dünyanın en büyük varlık yönetimi şirketleri arasında yer alan Allianz Grubu, Türkiye’de Allianz Trade, Allianz Partners ve Allianz Türkiye ile faaliyet gösteriyor.

Allianz Türkiye

Türkiye’deki faaliyetlerinin kökleri 99 yıla dayanan Allianz Türkiye’nin çatısı altında, elementer sigortalarda Allianz Sigorta, bireysel emeklilik ve hayat sigortalarında ise Allianz Yaşam ve Emeklilik ile Allianz Hayat ve Emeklilik şirketleri bulunuyor. Konsolide verilere göre 2021 yılını 18,1 milyar Türk lirası prim ve katkı payı üretimiyle tamamlayan Allianz Türkiye’nin genel merkezi ‘Allianz Tower’ İstanbul’da, operasyon merkezi ‘Allianz Kampüs’ İzmir’de bulunuyor. Toplumsal risk farkındalığının artırılmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan, Türkiye’nin ilk akredite deprem yangın ve test ve eğitim merkezi Allianz Teknik ile Allianz’ın, 2008 yılından bu yana Türkiye’ye yaptığı yatırımları 1 milyar avroyu aşıyor.

Allianz Seninle

Allianz Türkiye; 2.400 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü, 4.000 acentesi, 1.500 banka şube kanalı ve 7.200 anlaşmalı kurumuyla 81 ilde 6,2 milyon müşterisinin ihtiyaç duyduğu her an onlara “Allianz Seninle” diyebilmek amacıyla çalışıyor. Sektöre müşteri deneyimi, çeviklik, dijitalizasyon, çalışan bağlılığı, sürdürülebilirlik ve inovasyon alanlarında liderlik eden Allianz Türkiye, müşteri odaklı dijitalizasyon stratejisiyle uçtan uca dijital bir müşteri deneyimi yaratmayı amaçlıyor. Hızlı ve kolay erişim ile poliçelerin, ödemelerin, tazminat detay ve süreçlerinin, bireysel emekliliğe yönelik birikimlerinin takip edilebilmesine, sağlık hızlı hasar bildirimi, katkı payı artırma ve fon değişimi yapabilme, doktor ve hemşire desteğine bir tuşla ulaşabilme imkânları sunan Allianz’ım Mobil Uygulama’sıyla müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Allianz Seninle, İyiliğin Yanında

Sorumlu bir kurumsal vatandaş olarak toplumsal yatırımlarda da sektöre liderlik eden Allianz Türkiye, iyi bir çevre için, toplumun iyiliği için, daha iyi bir kurum olmak için organizasyon olarak kendini dönüştürürken, finansal bir kuruluş olarak da tüm paydaşlarıyla paylaşılabilir değer yaratmayı ve içinde bulunduğu ekosistemin dönüşümüne katkı sağlamayı hedefliyor. Türkiye’deki yatırıma açık olmayan şirketler arasında ilk ve tek entegre raporun sahibi olan Allianz Türkiye, 5 sürdürülebilir kalkınma amacını destekliyor. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin ve Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin imzacısı olan Allianz Türkiye, Sanat@Allianz, Allianz Motto Hareket ve Allianz Motto Müzik gibi insanı odağa alan ve gelecek nesilleri cesaretlendiren programlara ağırlık veriyor. Toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olma vizyonuyla, müşterilerinin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak misyonuyla çalışmalarına devam ediyor.

Allianz Sigorta Perpa Şişli Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

ALLIANZ İLETİŞİM

KILAVUZ SİGORTA

KILAVUZ FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ