Axa Kurumsal Sigortalar İşyeri Tarım Otel Nakliyat Eczane

Kılavuz Sigorta Axa Kurumsal Sigortalar

Axa Kurumsal Sigortalar

Axa Kurumsal Sigortalar

Axa İşyerim Paket Sigortası
Axa Tarım Sigortası Kılavuz Sigorta
Axa Otel Tatil Köyü Sigortası
Axa Akaryakıt İstasyonu Sigortası
Axa Eczane Paket Sigortası
Axa Mühendislik Sigortası
Axa Sorumluluk Ferdi Kaza Sigortası
Kılavuz Sigorta Axa Nakliyat Sigortası

İşyerim Paket Sigortası

Hırsızlık, taşınan para, emniyeti suistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, bina hırsızlık, raf ve vitrin devrilmesi, alçıpan tavan çökmesi, taşıt çarpması klozu, yangın söndürme masrafları, zararın önlenmesi için yapılan masraflar, hasar sonrası altyapı temizliği tamiri masrafları, izolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, elektrik hasarları, içe çökme, arızi inşaat işleri, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatlarına sahip olabilirsiniz.

Deprem, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, kazı sonucu yer kayması, dolu gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.

Kılavuz Sigorta Axa Kurumsal Sigortalar

Axa Kurumsal Sigortalar

Kadın Girişimci Sigortası

AXA Sigorta’dan Girişimci Kadınlara özel “Kadın Girişimci Sigortası”

Bildiğiniz iş yeri sigortası bilmediğiniz asistanslık hizmetleri ile donatıldı… Girişimci kadınların el emeği göz nuru iş yerlerini tek bir poliçe ile teminat altına almakla kalmıyor ayrıca girişimci kadınların bireysel ihtiyaçlarını da çok kapsamlı bir asistans paketi ile teminat altına alıyoruz.

Axa Kurumsal Sigortalar Tarım Sigortası

Bitkisel Ürün Sigortası

30.12.2007 tarihinde Bakanlar Kurulunca alınan karara göre; Bitkisel Ürünler için, dolu ana sigortası ile birlikte yangın, heyelan, deprem, fırtına, hortum ek teminatları paket halinde; ayrıca açık alanda yetiştirilen meyveler için bu belirtilen teminatlara ilave olarak isteğe bağlı don riski teminatı; ilgili genel şartlar, teknik şartlar, tarife talimatlar kapsamında Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı çiftçilerin arazi ve ürün bilgileri dikkate alınarak Tarım Sigortaları Havuzu tarafından verilir.

Söz konusu karar doğrultusunda, uygulamanın basit ve anlaşılır olması bakımından verilen teminatlar aşağıda görüleceği üzere 2 ayrı paket halinde tasnif edilmiştir. Üreticiler sigorta yaptırırken ürününe ve ihtiyacına uygun paketi seçebileceklerdir.

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası’yla hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, işveren mali sorumluluk, ferdi kaza, otel mali sorumluluk, fiziki zararlar, izolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, eksik sigorta, geçici adres nakli ve hukuksal koruma teminatlarına da sahip olabilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası

Pompacı Üzeri taşınan para hırsızlık teminatı sayesinde 3. şahısların verdiği zararlar, Pompadan aşırma yolu ile akaryakıt hırsızlığı,, İkmal tabanca hortum kopması sonucu oluşan yakıt kaybı, Tankerle akaryakıt taşınırken oluşabilecek zararlarını teminat altına alabilirsiniz.

Akaryakıt tanklara doldurulan yanlış yakıt sonrası oluşan zararlar ile tankın temizleme ve yakıtın imha masrafları ile poliçe kapsamını genişletebilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası’na özel, genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.

Eczanem Paket Sigortası

Mühendislik Sigortası

Nakliyat Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

AXA Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ SİGORTA / İSMAİL KILAVUZOĞLU

facebook.com/kilavuzinsurance