Kılavuz Sigorta Ray Seyahat Sigortaları

Ray Seyahat Sigortaları

Ray Seyahat Sigortaları

Ray Seyahat Sigortaları Yurt İçi Seyahat, Yurtdışı Seyahat Sigortaları, Türkiye Vize Seyahat Sigortası, Tripplus Yurtdışı Seyahat Sağlık

Ray Sigorta Türkiye Vize Seyahat Sigortası
Ray Sigorta Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
Ray Sigorta Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt İçi Seyahat Sigortaları

Eğer 0 – 69 yaş arasındaysanız, Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortasına sahip olabilir, seyahatiniz esnasında sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

69 yaş ve üzeri kişiler sadece kaza ile ilgili durumlar için sigortalanmaktadır.

0-17 yaş arasındaki çocuklar, anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir.

70 yaş 75 yaş arası kişiler %50 ek prim, 75 yaş ve üzeri kişiler %100 ek prim ödemesi kaydı ile kaza ile ilgili durumlar için kapsam altına alabilir.

Ray Seyahat Sigortaları Yurtdışı

Tripplus Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt dışında seyahat edenleri, seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri ani ortaya çıkan sağlık risklerine karşı koruyan bir sigortadır. Tripplus Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası üç farklı seçenekle sunulmaktadır:

Tripplus Basic ürününde poliçe kapsamına isteğiniz doğrultusunda seyahat acentesinin iflası ve hizmet kusurundan kaynaklı, tur bedelinin geri ödenmesi teminatı eklenebilir.

Türkiye Vize Seyahat Sigortası

Türkiye Vize Seyahat Sigortası, Türkiye’ye seyahat eden kişilere özel olarak hazırlanan bir sigortadır. Poliçe kapsamında Türkiye’ye seyahat eden yabancı uyruklu kişiler, vize başvuruları kapsamında talep edilen seyahat sağlık sigortası ile Türkiye’de ani olarak gelişen acil bir sağlık problemi veya kaza yaşamaları durumlarına karşı güvence altına alınır.

Ray Sigorta

Ray Sigorta, 1958 yılında kurulan Türkiye üzerinde faaliyet gösteren sigortacılık şirketi. Türkiye’de devlete ait olup taşımacılık yapmakta olan şirketler; Türk Hava Yolları, Türkiye Denizcilik İşletmeleri, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ve PTT’nin girişimleri ile 1958 yılında kurulmuştur.

Vienna Insurance Group (VIG) Avusturya’nın yanı sıra Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen sigorta uzmanıdır.

Grup,25 ülkeden 50 dolayında şirketten, uzun süreli çalışmalardan, güçlü markalardan ve yakın müşteri ilişkilerinden oluşmaktadır. VIG, sigortacılıkta 190 yıllık bir deneyime sahiptir.  25.000 dolaylarında çalışanı ile Vienna Insurance Group, kendi çekirdek pazarlarında açık bir şekilde pazar lideridir. Grup bu sebeple 180 milyon kişinin yer aldığı bölgede uzun vadeli büyüme imkanlarından istifade etmek üzere fevkalade bir şekilde konumlanmıştır.

Ray Sigorta Perpa Şişli Acentesi Kılavuz Sigorta

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

İLETİŞİM

RAY SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

KILAVUZ FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ