Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası TSS

Axa Tamamlayıcı Sağlık TSS özel uygun prim ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi imkanına sahip olmanızı sağlayan bir özel sağlık sigortası ürünüdür

Kılavuz Sigorta Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ya da TSS nedir sorusuna verilebilecek en doğru cevap, özel sağlık sigortasından çok daha uygun bir prim ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi imkanına sahip olmanızı sağlayan bir özel sağlık sigortası ürünüdür. Peki, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ne işe yarar? Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK anlaşmalı özel hastanelerde sadece devlet tarafından alınan 15 TL ek ücret (katkı payın) ödeyerek tedavi olmanızı sağlayan bir sigorta türüdür. TSS, yatarak ve ayakta tedavi teminatlı ve sadece yatarak teminatlı olarak iki farklı poliçe sunar.

Sizin ve ailenizin sağlığı için en iyisi tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmaktır.

Kılavuz Sigorta Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AXA Sağlığım Tamam Sigortası, özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetlerini ücretsiz hale getiriyor. En iyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası AXA Sağlığım Tamam ile TSS Poliçeniz, yatarak ve ayakta tedavileriniz ile muayeneleriniz için özel hastanelere ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılıyor.

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak SGK ile ulaşabildiğiniz genel sağlık hizmetlerinden daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası avantajları sayesinde SGK anlaşması bulunan özel hastanelerde ve sağlık kurumlarında fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası faydaları arasında Asistans hizmetler de yer alır. Sağlığım Tamam Sigortası yaptırarak Check-Up, Diş Bakım Paketi, Psikolojik Danışmanlık, Diyetisyen hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ayrıca TSS’li olmanız halinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası vergi indirimi sayesinde; ödediğiniz primleri, aylık gelirinizin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak koşuluyla gelir vergisi matrahınızdan düşebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmek için SGK’lı olmanız yeterlidir. 0-65 yaş arası kişiler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilir. ( 0-5 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynlerinden biri ile tamamlayıcı sağlık poliçesi alabilir. )

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifinizi Kılavuz Sigorta’dan kolayca alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Özel Sağlık Sigortası Farkları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK anlaşmalı özel hastanelerde, SGK kapsamında yapılan harcamaların özel hastane farkını tamamlayan bir sigorta türü olduğu için sigorta primleri özel sağlık sigortalarına göre daha düşüktür. Özel Sağlık Sigortası’nda sigortalının sağlık kurumuna belirli bir oranda (genelde %20) ödeme yapması gerekebilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında olan sigortalılar ise devlete ödenen 15 TL’lik tutar dışında herhangi bir ödeme yapmazlar.

Siz de tamamlayıcı sağlık sigortalısı olarak SGK’nın teminat limitlerinin üzerine çıkan tedavi masraflarınızı TSS ile karşılayabilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar

Yatarak Tedavi

Ayakta Tedavi

Doğum

Salgın Hastalıklar

Diğer Teminatlar

Sağlığım Tamam Sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde SGK’nın sizin adınıza kuruma ödediği tutardan arta kalan yüksek fark ortadan kalkıyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı yatarak tedavilerinizde limitsiz, ayakta tedavilerinizde ise yılda 10 sefer kullanabilirsiniz. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemlerini de dert etmenize gerek yok. Çünkü hepsi poliçenizin kapsamı altında!

Sizin ve sevdikleriniz için en iyi sağlık sigortası ürünü ‘AXA Sağlığım Tamam’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’dır.

Üstelik özel sağlık sigortalarının büyük bölümünde ödemeniz gereken minimum %20 katılım tutarı, tamamlayıcı sağlık sigortasında ödenmez. Yalnızca devletin zorunlu tuttuğu ve devlete ödenen 15 TL katılım payını ödeyerek tedavi olabilirsiniz. Peki, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neleri kapsar?

Axa TSS Yatarak Tedavi Teminatları

Yoğun Bakım Teminatı

Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz Teminatı

Küçük Müdahale Teminatı

Evde Bakım Teminatı

Ambulans Hizmetleri Teminatı

Diğer Teminatlar

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Teminatları

Doktor Muayenesi

Doktor Muayenesi

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Görüntüleme ve Tanı

Görüntüleme ve Tanı

Fizik Tedavi

Fizik Tedavi

Doktor Muayenesi Teminatı

Laboratuvar Hizmetleri Teminatı

Görüntüleme ve Tanı ve İleri Tanı Yöntemleri Teminatı

Fizik Tedavi Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Yatarak Doğum Teminatı

Ayakta Doğum Teminatı

TSS Asistans Hizmetleri

Axa Asistan Diyetisyen Hizmeti

Axa Asistans Check-up

Axa Asistans Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Axa Asistans Diş Paketi

Check-up

Diş Paketi

Psikolojik Danışmanlık

Diyetisyen Hizmeti

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SAĞLIK SİGORTALARI

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın