Axa Sağlık Sigortaları Tamamlayıcı Sağlık Yurt Dışı Seyahat

Kılavuz Sigorta Axa Sağlık Sigortaları

Axa Sağlık Sigortaları

Axa Sağlık Sigortaları

Axa Yabancı Sağlık Sigortası
Axa Yurtdışı Seyahat Sigortası Kılavuz Sigorta
Axa Kobilere Özel TSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Kılavuz Sigorta Axa Özel Sağlık Sigortası
Kılavuz Sigorta Axa Tutumlu Sağlık Sigortası
Kılavuz Sigorta Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Kılavuz Sigorta Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlığım Tamam Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ya da TSS, özel sağlık sigortasından çok daha uygun bir poliçe tutarıyla Özel hastanede tedavi imkanına sahip olmanızı sağlayan bir özel sağlık sigortası ürünüdür. Tamamlayıcı Sağlık sigortası yatarak ve ayakta tedavi teminatlı ve sadece yatarak teminatlı olarak iki farklı poliçe sunmaktadır.

Sizin ve ailenizin sağlığı için en iyisi tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmaktır.

Tutumlu Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası, poliçede belirlenen sağlık harcamalarını sigortalı ve sigortalayan kurumun mutabık kaldığı genel ve özel şartlar çerçevesinde karşılayan bir sigorta çeşidi olarak tanımlanıyor. Bahsedilen sağlık harcamaları, doktor, muayene, ilaç, görüntüleme, tahlil ya da ameliyat masrafları gibi birçok farklı kalemi kapsıyor. Özel sağlık sigortaları belirlenen kapsama göre ayakta ya da yatarak tedavi masraflarından başka ambulans, check-up, acil durum halleri, mamografi gibi hizmetleri de karşılayabiliyor.

Özel Sağlık Sigortası

Çeşitli etkenlerden ötürü sağlığınızda meydana gelebilecek sorunların tedavisini, kapsamlı bakımınızı ve çeşitli farklı hizmetlerden yararlanmanızı sağlayan sigorta Özel Sağlık Sigortası’dır. AXA güvencesi ile çeşitli Özel Sağlık Sigortası paketleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olanı tercih ederek geleceğinizle ilgili önemli bir sağlık planlamasına sahip olabilirsiniz. Paketler içerisinde yer alan yatarak tedavi, doktor muayenesi ve ilaç tedavisi, gebelik takip giderleri, yurt dışı yatarak tedavi ve yurt dışı ayakta tedavi hizmetlerini istediğiniz gibi yöneterek sağlık sigortanız kapsamına dahil edebilirsiniz. Gerekli durumlarda normal şartlarda ödeyeceğiniz sağlık giderlerinin çok daha altında bir maliyet ile tedavilerinizi en kaliteli hizmetlerle gerçekleştirirsiniz.

Kobilere Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

KOBİ’lere Özel Sağlığım Tamam Sigortası ile ayda sadece 20 TL’den başlayan fiyatlarla mutlu çalışanlar, mutlu patronlar! Çalışanlarınız yaygın hastane ağından faydalanırken, siz de aylık 20 TL’den başlayan fiyatlar ve vergi avantajından yararlanın.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Vize için zorunlu yurt dışı seyahat sağlık sigortanızı tek tıkla yaptırın! Standart Seyahat Sağlık veya Seyahat Sağlık Plus seçeneklerinden birini seçerek seyahat sağlık sigortanızı AXA’dan yaptırın, içiniz rahat etsin!

Sağlığım Misafir Sigortası

10/05/2016 tarih ve 16 sayılı vize ve İkamet Taleplerinde Yaptırılacak Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari şartları gereğince ikamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş poliçedir.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK