Yabancı Sağlık Sigortası Yabancılar İçin Misafir Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası Yabancılar İçin Misafir Sigortası

Axa Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası

Misafir Sigortası Nedir?

10/05/2016 tarih ve 16 sayılı vize ve İkamet Taleplerinde Yaptırılacak Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari şartları gereğince ikamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş poliçedir.

Yabancı Sağlık Sigortası Neler Sunuyor?

Axa Yabancılar İçin Sağlık Sigortası

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası

Ürün ana teminat olarak Yatarak Tedavi ve Ayakta Tedavi olmak üzere 2 ana bölümden oluşmaktadır:

Yatarak tedaviler Sağlığım Misafir anlaşmalı kurumlarında limitsiz, Sağlığım Misafir kurumları dışında kalan tüm anlaşmasız kurumlarda 20.000 TL % 60 sigortalı katılımlıdır.

Ayakta tedaviler Sağlığım Misafir anlaşmalı kurumlarında 2.000 TL % 40 sigortalı katılımlı, Sağlığım Misafir kurumları dışında kalan tüm anlaşmasız kurumlarda 2.000 TL % 40 sigortalı katılımlı ve Türk Tabipler Birliği üzerinden geçerlidir.

Yabancı Sigortası Salgın Hastalıklar

Covid-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıklar hiçbir ekstra ücret ödemeden, tamamen ve kalıcı olarak poliçe kapsamındadır.

AXA Sigorta

AXA Sigorta olarak işimizin merkezine “korumak” kavramını yerleştiriyoruz. Tüm çalışanlarımız ve güçlü dağıtım kanallarımızla tek ve ortak bir hedefe doğru ilerliyoruz: İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için önemli olanı korumayı amaçlıyoruz. Hepimiz için ‘daha iyi bir yarın’ olabilsin diye riskleri öngörüyor, sonuçlarını ve etkilerini yönetiyoruz.

İnsanlığın ilerlemesi ve gelişimi açısından fark yaratacak her konunun etki ve risklerini göz önünde bulundurarak bu durumları daha iyi anlamak ve üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için çalışıyoruz.

Axa Sigorta Acentesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SAĞLIK SİGORTALARI

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın