Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 17-22 yaş

Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Kılavuz Sigorta Axa Genç TSS

Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Kendisine veya ailesine ait SGK güvencesi olan 17-22 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 4 yıl boyunca geçerli yatarak tedaviye ek olarak, 1 yıl geçerli 1 ayakta tedavi hediyesi ile gençlerin sağlığını 4 yıl boyunca sadece 1200TL’ye güvence altına alan yepyeni bir sağlık sigortası ürünüdür. Mevcut ayakta tedavi teminatının bitmesi durumunda daha fazla ayakta tedavi eklenmek istenirse 1, 2 veya 3 tedavi hakkı, kontör yüklenir gibi poliçeye yüklenebiliyor.

Kılavuz Sigorta Axa Genç TSS

Axa Genç TSS

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık’tan Kimler Yararlanabilir?

AXA Genç TSS, SGK tarafından kapsama alınan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli olacaktır. Sigortaya giriş yaşı minimum 17, maksimum 22 yaş’tır. (22 yaş dahildir.) Sigortalının yaşı içinde bulunulan takvim yılından, doğum yılının çıkartılması ile hesaplanır.

Sigortalının 17 yaşında olması durumunda, sigorta ettiren Medeni Kanun uyarınca fiil ehliyetine sahip bir birey olmalıdır. Kendisine veya ailesine ait Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvencesi bulunmalıdır. AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kaç yaşına kadar sorusunun yanıtı, yaptırılan göre değişkenlik göstermektedir. 22 yaşında yaptırılan sigorta, 26 yaşına kadar kullanılabilmektedir.

AXA Genç TSS Avantajları

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’yla büyük ya da küçük herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşan gençlerin akıllarında masrafa dair hiçbir soru işareti kalmıyor! Gençlerin sağlığı 4 yıl boyunca güvence altına alınıyor. Yani, AXA Genç TSS’nı 22 yaşında yenilemeleri halinde 26 yaşına kadar kullanabilirler. Gençlere, AXA Genç Sağlık Sigortası’yla 4 yıl boyunca geçerli 1 yatarak tedavi ve 1 yıl boyunca geçerli 1 ayakta tedavi teminatı hediye edilmektedir.

Sigortalılar, “kullandığın kadar öde” mantığı doğrultusunda hareket eden AXA Genç TSS ile diledikleri zaman yükleme yaparak kullanabilecekleri tedavi hakkına sahip olurlar.

Tedavi haklarını kullanan gençler, aynı kontörlü bir hat gibi tekrar yükleme yaparak kartlarını kullanabilirler. Kullanmayacakları bir sürü tedavi hakkındansa, diledikleri zaman kullanabilecekleri AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık ile onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz.

Ayakta tedavi hakkını kullanan gençler, poliçelerin geçerlilik süresi boyunca tek seferde kullanabilecek en çok 3 ayakta tedavi hakkı satın alabilir. Poliçe süresi boyunca satın alınabilecek ilave ayakta tedavi hakkı ise toplam 24 adettir.

AXA Genç TSS sahip olanlar, alanında uzman doktorlara AXA Fit üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilir, görüntülü destek alabilirler.

AXA Genç Sağlık Sigortası Poliçe Süresi

AXA Genç TSS, 4 yıl geçerli bir sigortadır. Avantajlar ve teminatlar bölümlerinde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

AXA Genç TSS Fiyatları

AXA Genç TSS fiyat olarak da, kullanımı gibi gençlerin yanında! 4 yıllık yatarak tedavi ve 1 adet başlangıç ayakta tedavi paketi 1.200 ₺ fiyatı ile uzun vadeli güvence sunuyor. Ek olarak ayakta tedavi eklenmek istenirse;

1 ayakta tedavi: 260 ₺

2 ayakta tedavi: 450 ₺

3 ayakta tedavi: 600 ₺

fiyatlarıyla pakete dahil edilebilir.

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigorta Prim Hesaplama

AXA Genç TSS primleri, sigortalı yaş, cinsiyet, teminat gibi kriterler doğrultusunda belirlenen tarifelere göre belirlenir. Poliçe yürürlükte iken satın alınacak ayakta tedavi teminatı bedelini sigorta şirketi belirler.

Ürünlerimizin fiyatlarını belirlerken, medikal enflasyon (Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret Tarifesi’ ne bağlı uygulama ve yıllık fiyatlandırma değişimi, özel hastane cari fiyatlarındaki değişiklikler, ameliyatlarda kullanılan sarf malzeme fiyat artışı, teknolojideki yeni gelişmelere bağlı olarak karşımıza çıkan yeni tanı ve tedavi yöntemlerinin maliyetleri) , ürün kar zarar durumu, genel giderler, komisyon payı, portföyün yaşlanması, cinsiyet ve yaşa bağlı olarak görünen hastalık ve tedavi risk dağılımındaki değişiklikler, döviz kuru değişikliği gibi etkenler dikkate alınmaktadır.

Ürün fiyatları gerekli görüldüğü anlarda sigorta şirketi tarafından yukarıda bahsedilen kriterler doğrultusunda yeniden hesaplanabilir ve değiştirilebilir.

Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Gençleri düşünen özel tamamlayıcı sağlık sigortası Genç TSS, hem internet sitemiz üzerinden hem de acentelerimiz aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Genç Tamamlayıcı Sağlık sigortası teklif almak, fiyatları ve teminatları incelemek için doğru adrestesiniz!

AXA Genç TSS Anlaşmalı Kurumlar

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesinin geçtiği ve anlaşma kapsamında yararlanabileceğiniz anlaşmalı hastaneler ve sağlık kuruluşlarını il, ilçe seçimi yaparak buradan görüntüleyebilirsiniz.

AXA Genç TSS Teminatları

Yatarak Tedavi

Ambulans Hizmeti

Evde Bakım Hizmeti

Ayakta Tedavi

AXA Genç TSS kapsamı temel ihtiyaçları bünyesinde barındıran bir poliçeye sahip. Yatarak Tedavi, Ambulans Hizmetleri, Suni Uzuv Giderleri, Yardımcı Tıbbi Malzemeler, Evde Bakım ve Ayakta Tedavi; AXA Genç TSS kapsamına giren başlıklar arasındadır. Detaylı bilgiyi aşağıdaki ilgili başlıktan görebilirisiniz;

Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Uygulamaları

Ambulans Hizmetleri

Suni Uzuv Giderleri

Yardımcı Tıbbi Malzeme Giderleri

Evde Bakım Teminatı

Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Giderleri Teminatına İlişkin Uygulamalar

Diğer Teminatlar

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2524 Şişli İstanbul

AXA SAĞLIK SİGORTALARI

AXA SİGORTA

KILAVUZ SİGORTA

İLETİŞİM

KILAVUZ FACEBOOK

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın